WordPress

Proč je dobré používat WordPress


WordPress je nejoblíbenější systém pro správu obsahu (CMS) na světě a je zodpovědný za více než 60% webů, které používají CMS na internetu. Ve skutečnosti ovládá jeden z každých 5 webů na internetu a pomáhá 100 000 novým webům přicházet online každý den.

Jaké jsou tedy 10 nejčastější důvody, proč bude používání WordPress přínosem také pro váš web?


WordPress je open-source

To znamená, že na celém světě pracují tisíce vývojářů WordPress po celý den a noc, aby se systém zlepšil. A nic z toho, co dělají, vás nestojí penny. Zdarma zabezpečení a aktualizace funkcí, každé čtvrtletí? To se vsaď. Můžete to říci o vašem poskytovateli CMS?
To, co bývalo největší nevýhodou WordPressu - jeho open-source povaha (jinými slovy, nikdo ji nevlastní, takže nikdo není povinen ji podporovat) - se ve skutečnosti stala její největší silou. Komunita vývojářů WordPress po celém světě, kteří ji neustále vylepšují 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, je obtížné konkurovat.

Dodavatelé WordPress? Není problem!

Když používáte WordPress, jednou z věcí, které si uvědomíte, je, že už nikdy nebudete uzamčeni u konkrétního poskytovatele. Už nikdy nebudete muset projít stejnou „rukojmí“, kdy je váš web vyvíjen na unikátním, zakázkovém systému a nemůžete jej přesunout k novému poskytovateli.
S aplikací WordPress máte přístup k téměř neomezenému množství vývojářů

WordPress usnadňuje SEO

WordPress začal život jako platforma pro blogování, ale vyvinul se v robustní systém pro správu obsahu, který je dostatečně flexibilní, aby mohl být použit pro mnohem více než pro blogování. Úžasné dědictví, které je WordPress proslulé a díky kterému je milováno blogery i marketingovými pracovníky, je jeho vysoce efektivní funkce optimalizace pro vyhledávače (SEO), které se pečou do jádra CMS. A za dobrou optimalizaci SEO nemůžete stanovit cenu!

WordPress se snadno používá

Naši klienti se znovu a znovu dostanou awestruck, když jim poprvé ukážeme jejich nový web WordPress a projdeme je, jak snadno bude jejich nová správa. Prostě nemohou uvěřit, jak snadné je publikovat články a měnit obsah. Protože WordPress je tak neuvěřitelně populární, jednou z nedávných výhod pro vás je, že mnoho lidí má zkušenosti s jeho používáním, takže je mnohem jednodušší a rychlejší školit nové zaměstnance nebo editory, když se připojí k vaší společnosti.

WordPress má mnoho rozšíření (pluginy)

Vzhledem k popularitě WordPress není divu, že mnoho vývojářů pro ni vytvořilo rozšíření. Ve světě WordPress se tato rozšíření nazývají „pluginy“. Jsou to kousky kódu - často zdarma -, které rozšiřují základní funkčnost vašeho webu a šetří váš čas vývojáře (což vám šetří peníze).

WordPress je zralý

WordPress má více než deset let. Není to buggy a nezruší vaše stránky ani nevymaže data. Během posledního desetiletí byl WordPress vylepšen, testován a vylepšen. V průběhu tohoto procesu se vyvinul v prvotřídní systém publikování na webu.

WordPress má pověst neprůstřelné

Přemýšlíte o tom, aby se váš web stal WordPress? Pak jste v dobré společnosti. WordPress je důvěryhodnými společnostmi z žebříčku Fortune 100 ze společností Time.com, Forbes.com a CNN vládním organizacím, které všechny provozují své podniky a služby na platformě.

WordPress je škálovatelný

Pokud jste vydavatelem nebo organizátorem události, možná budete potřebovat více než jeden web k propagaci různých částí vašeho podnikání. S WordPress to nikdy není problém. WordPress se svými schopnostmi pro více webů a strukturou založenou na tématech vám umožní vytvářet nové weby během několika dnů a zlomků počáteční investice.

WordPress miluje vícejazyčné weby

Pokud máte kanceláře ve více než jedné zemi, budete pravděpodobně potřebovat lokalizované stránky pro každou z nich. Weby WordPress lze snadno duplikovat a přizpůsobit, takže správa různých webů v různých jazycích a časových pásmech je hračkou.

WordPress miluje vícejazyčné weby

Pokud máte kanceláře ve více než jedné zemi, budete pravděpodobně potřebovat lokalizované stránky pro každou z nich. Weby WordPress lze snadno duplikovat a přizpůsobit, takže správa různých webů v různých jazycích a časových pásmech je hračkou.

WordPress je powerhouse

Velké weby s miliony zobrazení denně používají WordPress. Zde jsou jen tři z biggií: Mashable, Techcrunch a Metro. Ohromen? My jsme!
  • FOOD SPACE s.r.o.
  • DNA Luxury
  • Klenoty LONY
  • blackwood nábytek